Відповідь ДП «Великобичківське ЛМГ» на публікацію сайту «Трибуна – незалежний погляд на новини Закарпаття» від 28.09.2016р.

Працівники ДП «Великобичківське ЛМГ» відсвяткували День працівника лісу
10 Травня, 2014
Мінеральне джерело в урочищі Буркут – улюблене місце відпочинку
24 Жовтня, 2016
Показати всі

Відповідь ДП «Великобичківське ЛМГ» на публікацію сайту «Трибуна – незалежний погляд на новини Закарпаття» від 28.09.2016р.

Aenean ligula nibh in, molestie id viverra a, dapibus at dolor. Aenean ligula.

28.09.2016 року на сайті «Трибуна» було висвітлено статтю щодо того, що на Закарпатті керівника лісового господарства «зловили» на порушенні прав працівників.

Як зазначає редакція, керівник ДП «Великобичківське ЛМГ» Юрій Сойма притягнутий до адміністративної відповідальності за ненадання документів інспекції праці для перевірки про порушення Кодексу «Про працю» стосовно працівників підприємства.

Редакція вказує, що працівниця даного підприємства Ярослава Гріджак звернулася до інспекції праці щодо невиплати заробітної плати за відроблені години позаурочно, у вихідні та святкові дні.

Редакція доводить до відома користувачів, що за такі дії директор установи Юрій Сойма дуже жорстоко відреагував і під любим надуманим приводом намагається незаконно звільнити громадянку Гріджак із роботи, не дивлячись на те що вона знаходиться на лікарняному.

Редакцію дивує відсутність реакції з цього приводу голови Державної агенції лісового господарства Христину Юшкевич, так і начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги.

Цим самим редакція хоче привернути увагу нашої влади до подвійних стандартів Мурги та Юшкевич.

У відповідь на «резонансну» публікацію слід зазначити, що  відповідно до положень діючого законодавства засоби масової інформації повинні діяти в рамках повноважень, визначених відповідними нормативно-правовими актами у сфері інформаційної діяльності.

За поширення недостовірної інформація суб’єкти інформаційних відносин несуть визначену законодавством відповідальність.

Інформація зазначена у вказаній публікації не відповідає дійсності з огляду на наступні факти.

12.09.2016р. о 15 год. в лісгосп приїхав інспектор з праці Юртин Віталій Федорович з направленням на проведення позапланової перевірки, тривалістю з 6.09.2016р. по 12.09.2016р. на звернення громадянки Гріджак Я.П.

На протязі 1 години пан Юртин бажав провести перевірку підприємства за період 2015р. та 8 місяців 2016р. з питань дотримання КЗпП та іншого трудового законодавства. Йому ніхто не відмовив провести перевірку, але за 1-2 години Юртин В.Ф. не мав можливості опрацювати весь матеріал з запитуваних питань.

Лісовою охороною  підприємства 23.07.2016 року  було зафіксовано факт крадіжки 21,65 м3 пиловника «Ялини» на суму 26813,97грн. з ур. Росолово Середньоріцького лісництва  ДП «Великобичківське ЛМГ».

Матеріали по факту крадіжки лісгосп передав у  Рахівський відділ поліції 29.08.2016р.

За даним фактом працівниками Рахівського ВП Тячівського ВП ГУ НП України в Закарпатській області  було порушено кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК України.

За результатами службового розстеження водія лісовозного автомобіля ФОСПД «Попович Г.В.» було притягнуто до адміністративної відповідальності та з його пояснень було встановлено, що він діяв за попередньою змовою з гр. Шемота В.

З камер відеоспостереження було встановлено, що 22.07.2016р.  вартовий КПП №2 Гріджак Я.П. у період з 21 год. 53 хв.  по 07 год. 40 хв. була відсутня на робочому місці, і це – неодноразово, чим фактично сприяла незаконному вивезенню лісопродукції, а шлагбаум для в’їзду та виїзду автомобілів відкрив її батько – Комораш П.В.

Такі дії Гріджак Я.П. є підставою для втрати довір’я до неї, як до матеріально-відповідальної особи,  зі сторони адміністрації.

За результатами службового розстеження адміністрацією підприємства було направлено подання до профспілкового комітету щодо надання згоди на звільнення Гріджак Я.П. за п. 2 ст. 41 КЗпП України.

05.09.2016 року профспілковим комітетом в присутності самої Гріджак Я.П. було надано згоду на звільнення останньої за п. 2 ст. 41 КЗпП України.

Наказом № 245/к від 08.09.2016р. вартового КПП №2 Середньоріцького лісництва Гріджак Я.П. звільнено за п. 2 ст. 41 КЗпП України у зв’язку з втратою довір’я.

   Адміністрація сайту «Трибуна»  на протязі декількох років публікує брудні, необ’єктивні матеріали на замовлення окремих осіб про роботу ДП «Великобичківське ЛМГ» та його керівника. Ми розуміємо, що той хто платить гроші – замовляє музику, але і знаємо інше, що той хто копає яму – часто в неї падає.