Колектив ДП “Великобичківське ЛМГ” став на захист керівника, проти якого ведеться замовна компанія в інтернет-мережі. (ДОКУМЕНТ!!!)
26 Лютого, 2020
Привітання всіх жінок з 8 березням
6 Березня, 2020
Показати всі

Непроста ситуація на підприємстві…..

Вчора на вимогу підприємця Попович П.П. відвідав ДП “Великобичківське ЛМГ” головний лісничий-перший заступник начальника Закарпатського ОУЛМГ Коцур Ігор Нестерович. Мета його приізду була перевірити правильність, законність кадрових наказів, бухгалтерських документів та зустріч з колективом. Працівники лісгоспу надзвичайно стурбовані ситуацією, що склалася на підприємстві. 27.02.2020р. Держлісагенство Украіни не продовжило контракт з директором Сойма Ю.М.
На даний час лісгосп залишився без адміністративного керівництва.
Відсутній директор та вакантна посада головного лісничого. Цим самим паралізовано роботу підприємства. Немає особи керівного складу яка могла б підписувати кадрові, бухгалтерські та банківські документи, розбалансований виробничий процес. За таких обставин працівники не отримають вчасно зарплату, а бюджет – податкові платежі.
На зустрічі з колективом Ігор Нестерович вислухав стурбовану думку працівників підприємства та прохання іх – надати погодження на призначення головним лісничим Сойма Ю.М.
Враховуючи позицію та прохання колективу Коцур.І.Н. пообіцяв, що Закарпатське ОУЛМГ надасть погодження на призначення Сойма Ю.М. на посаду головного лісничого.
Працівники лісгоспу надіються, що Ігор Нестерович дотримає свою обіцянку. У випадку ігнорування думки колективу, працівники змушені будуть піти на крайні міри та вийти на протест під стіни Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства