Подорожі в дику природу – тренд закарпатського туризму

Валерій Мурга: “Лісова сертифікація поліпшує імідж України, лісового господарства Закарпаття”
25 Вересня, 2017
На території ДП «Великобичківське ЛМГ» підрахували шкоду яку нанесла стихія 17.09.2017р.
28 Вересня, 2017
Показати всі

Подорожі в дику природу – тренд закарпатського туризму

Світ дикої природи таємничий  і прекрасний завжди – і в моменти своїх грізних проявів, і в хвилини спокою. Він притягає, вабить, манить і зачаровує.

Подорожі в «дику природу» з кожним роком стають популярними. Сучасні туристи вже не хочуть відпочивати в п’ятизіркових готелях з усіма досягненнями цивілізації, їх приваблює «дикий» відпочинок – з чистим повітрям, неходженими доріжками і стежками, на яких можна побачити унікальні, в більшості червонокнижні,  рослини і птахи, зустріти дикі тварини.
Закарпатська область – унікальна територія, де ще  збереглася природа в дикому недоторканому стані. Саме такі території є перспективними для розвитку різних видів природничого туризму.

Одне з найбільших по території в Закарпатській області та в Україні, державне підприємство Великобичківське лісомисливське господарство (керівник Сойма Ю.М.) щорічно розширює свої рекреаційні можливості відкриваючи нові території «недоторканої» природи для туристів. На території дев’яти лісництв, які входять до лісомисливського господарства, проводяться активні роботи з прокладання екологічних маршрутів та стежок, розбудови інфраструктури для екологічного, мисливського, спортивного та інших видів природоорієнтован6ого туризму.

Під керівництвом ректора Щербан Т.Д до розробки нових пішоходних туристичних маршрутів долучилися і науковці Мукачівського державного університету. Викладачі кафедри туризму і рекреації разом з працівниками лісомисливського господарства провели підготовчі польові роботи з проектування траси нового туристично-екологічного маршруту між рекреаційними пунктами «Апецька», який знаходиться у підніжжя г. Апецька, 1510 м.н.р.м. та «Пуркарецин», який обнімають прекрасні притоки річки Апшиця та форельні ставки. Загальна довжина нового маршруту складатиме 6,8 км, він проходитиме  пересічною місцевістю з перепадами висот від 600 до 1480 м.н.р.м. Маршрути промарковано з врахування європейських вимог, на ньому планується закласти оглядові площадки (суперточка тур), встановити інформаційні щити з короткою характеристикою місця зупинки.