По слідам браконьєрів…
5 Січня, 2021
Привітання з 8 березня
5 Березня, 2021
Показати всі

РАЙОННИЙ ДЕПУТАТ-СИНЕКУРА (КОКІШ-МЕЛЬНИК)

Трагедія-районний депутат Кокіш-Мельник на протязі своєї каденції депутата районної ради різних скликань, використовує  свій мандат депутата районної ради в особистих цілях та власної наживи. Він пише численні замовні публікації, звернення, депутатські запити в різні інстанції лише з однією метою – заробити «подачку» для проживання.

Нехай напише Кокіш-Мельник рід його трудової  діяльності за останні десять років в якому підприємстві він заробляє на проживання, або яким особистим підсобним промислом займається (крім написання кляуз)?!

Останні публікації Кокіш-Мельника стосуються роботи  ДП «Великобичківське ЛМГ» та особисто директора підприємства Сойма Ю.М. – це говорить про те, що більше восьми років Кокіш-Мельник підписує заготовлені листи попереднього керівника ДП «Великобичківське ЛМГ».

Він пише про недопущення Держекоінспекції на чергову замовну перевірку в ДП «Великобичківське ЛМГ» за публікаціями Кокіш-Мельника. Однак, по даній перевірці є рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 10.11.2020 р. (https://reyestr.court.gov.ua/Review/92779267),  яким визнано протиправним призначення та проведення перевірки Держекоінспекції.

Зазначене рішення за результатами перегляду Восьмим апеляційним адміністративним судом 23.02.2021 року залишено без змін та набрало законної сили.

Якщо оцінити в грошовому виразі, яку користь приніс «горе-депутат» району і державі в цілому, то вона виглядає у величезних втратах на оплату праці різного роду контролюючим службам, інспекціям, які за, так званими, зверненнями, публікаціями Кокіш-Мельника проводили перевірки тих фактів, які Кокіш-Мельник  декларував, як грубі порушення норм законодавства. В результати чого низку зазначених ним порушень не було підтверджено.

Отже, держава стратила на проїзд, нічліг, проживання сотні гривень на проведення перевірок, а Кокіш-Мельник тим часом, із своїми замовниками, видумував, що нового придумати, щоб директор ДП «Великобичківське ЛМГ» Сойма Ю.М. мав проблеми та займався не роботою, а забезпеченням умов перевіряючим працівникам при чергових позапланових перевірках.

Згідно ч. 2 ст. 8 Закону України «Про звернення громадян» не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті та звернення осіб, визнаних судом недієздатними, а чомусь Кокіш-Мельника – розглядаються!!!

Просимо не реагувати на замовного депутата, який не приніс користі навіть своїм 88 виборцям, які за нього проголосували, а про район і державу взагалі не може бути й мови.

Депутат повинен піклуватися за соціально-побутові умови та прохання своїх виборців, працюючи на постійній роботі примножуючи матеріальні блага тої держави в якій проживає, а Кокіш-Мельник чомусь піклується лише директорами лісгоспів, які йому не платять щомісячні внески.

Нехай знайде собі роботу, буде більше користі.