Мінеральне джерело в урочищі Буркут – улюблене місце відпочинку
24 Жовтня, 2016
Юрій Сойма: «Лісівники Бичкова сильніші за «чорних лісорубів»
21 Листопада, 2016
Показати всі

Відповідь ДП «Великобичківське ЛМГ» на статтю сайту «Трибуна

Відповідь ДП «Великобичківське ЛМГ» на статтю  сайту «Трибуна – незалежний погляд на новини Закарпаття» опубліковану  27.10.2016р.

«Лісова мафія продовжує рулити»

 

 

27.10.2016 року  сайт «Трибуна – незалежний погляд на новини Закарпаття» в черговий раз не перестає  дивувати, м’яко кажучи, неправдивою інформацією висвітленою в статті «Лісова мафія продовжує рулити».

Цього разу замовники недолугого пасквілю намагалися створити негативну думку у громади щодо дій керівництва ДП «Великобичківське ЛМГ», яке ніби-то прийняло на роботу колишнього лісничого Верхньоводянського лісництва Ясінського Юрія Дмитровича, звільненого за лісопорушення та допущення незаконних порубок лісу у значних розмірах у липні 2016 року.

Доводимо до відома всіх зацікавлених замовників публікації, що факту прийняття на роботу Ясінського Ю.Д. не було.

Працівникам сайту «Трибуна» радимо свій авторитет завойовувати на правдивих публікаціях, які відображають реальний стан справ, або стимулюють до прагнення жити в реальному вимірі, як керівників підприємств, так і простих громадян,  перевіряти на правдивість той матеріал, який подають для інформації населення нашої області.