Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим
29 Грудня, 2020
РАЙОННИЙ ДЕПУТАТ-СИНЕКУРА (КОКІШ-МЕЛЬНИК)
26 Лютого, 2021
Показати всі

По слідам браконьєрів…

03.01.2020 року біля 8.00 к.ч. мешканець с. Середнє Водяне почув два постріли неподалік свого будинку і побачив поранену козулю яка біжить в низ з відбитою ногою і падає в кущах. Після чого він повідомив по телефону лісничого Лужанського лісництва Вурста Миколу Миколайовича та мисливців низового колективу ТМР «Говерла». А сам побіг до пораненої козулі яка була ще жива і чекав біля неї працівників лісової охорони та мисливців низового колективу.
Прибувши на місце події мисливці низового колективу виявили, що браконьєри стріляли в дві козулі одну вони поранили а другу вбили і забрали тушу в автомобіль який втік з місця події. Мисливці поїхали наздоганяти автомобіль де була туша застреленої козулі. Вдалося сфотографувати номера та марку машини, а далі браконьєри скрилися в невідомому напрямку.
На місце скоєння браконьєрства було визвано працівників поліції.
Працівникам поліції в присутності двох понятих лісничим Лужанського лісництва Вурста Микола Миколайович та мисливцями низового колективу ТМР «Говерла» надано пояснення та фото пораненої козулі, а також фото автомобіля якого наздоганяли мисливці.
Розслідуванням даного факту браконьєрства займається Рахівське відділення поліції Тячівського відділу поліції в Закарпатській області.