Майбутні насадження на суцільних зрубах 2018 року, вже спроектовані…

В ДП “Великобичківське ЛМГ” проведено навчання по нових ДСТУ та ТУ
14 Лютого, 2019
ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 1 кварталі 2019р.
22 Лютого, 2019
Показати всі

Майбутні насадження на суцільних зрубах 2018 року, вже спроектовані…

Весняне та осіннє лісовідновлення — чи не найважливіший етап, до якого лісівники ДП «Великобичківське ЛМГ» готуються заздалегідь і з усією відповідальністю. Відтворення лісів, проводиться на всіх суцільних зрубах, а це, в свою чергу забезпечить безперервне лісокористування. Щороку лісничі лісництв та спеціалісти відділу лісового господарства, перед початком  лісокультурних робіт на кожен суцільний зруб складають проект лісових культур.

Основне завдання для працівників державної лісової охорони є забезпечити високу якість  робіт з лісовідновлення, забезпечення вирощування продуктивних, біологічно-стійких цінних деревостанів та оформлення необхідної технічної документації

Кожного року Закарпатське ОУЛМГ проводить кущові наради із захисту проектів лісових культур. Цьогоріч спеціалісти ДП «Великобичківське ЛМГ» на базі ДП «Рахівське ЛДГ», успішно захистили проекти лісових культур згідно, яких планується висадити 516 тисяч саджанців основних лісоутворюючих порід, на площі 234,1 га.

Приймали та погоджували проекти, комісія за участю провідних спеціалістів краю: начальник відділу лісового та мисливського господарства І.В. Орос, директор НПП «Зачарований край» Ф.С. Фенич, доцент кафедри лісівництва УжНУ Ф.Ф. Гербут. Зверталася увага на принципи та підходи у проектуванні майбутніх лісових насаджень, а саме: відповідність проектованих лісових порід відповідним типам умов місцезростання; змішування головних та супутніх деревних порід на принципах лісового симбіозу; введення до складу лісових культур чагарників та плодових дерев.

Суттєвим чинником в забезпечені якості лісовідновних робіт є їх своєчасне проведення, навчання працівників технології лісокультурних робіт та постійний контроль за виконанням робіт від отримання садивного матеріалу до проведення технічного приймання. У рамках аналізу робіт, були дані конкретні рекомендації, оскільки є час підправити те, що необхідне. У підсумку ж, Ігор Вікторович Орос висловили сподівання на те, що цьогорічна лісокультурна кампанія пройде вчасно, а ще – успішно і якісно.

 

Провідний інженер лісових культур

Хімич М.М.