На Рахівщині відкрили клас шкільного лісництва (ВІДЕО)

Колегія Держлісагентства схвалила проект Стратегії розвитку та реформування лісової галузі
15 Вересня, 2017
Масштабне свято: Закарпатському ОУЛМГ – 25!!!!
18 Вересня, 2017
Показати всі

На Рахівщині відкрили клас шкільного лісництва (ВІДЕО)

На Рахівщині після капітального ремонту відкрили клас шкільного лісництва. Необхідність таких об’єктів на території нашої області визначається специфікою регіону, адже Закарпаття чи не найбільш заліснена область України і прививати змалечку дітям любов до лісу та формувати їхню майбутню професійну спрямованість дуже важливо.

Силами працівників лісової охорони Великобичківського ЛМГ і за підтримки органів місцевого самоврядування був спроектований і створений новий навчальний клас, де є все необхідне для навчання – спеціальне приміщення, яке вже облаштоване грубкою, щоб учні взимку не мерзли, класні меблі та необхідне приладдя для різьбярства. Тут навчатимуться діти, які бажають добровільно поглибити і розширити свої знання в області лісознавства та екології й в майбутньому стати лісівниками. 

Рання лісова професійна орієнтація дітей у регіоні, де 68 % території – ліси, чи не найпріоритетніше завдання як місцевої влади так і лісництв, де кваліфіковані кадри завжди необхідні. У «лісовий» клас зараховано 28 учнів, які в майбутньому планують працювати заради збереження і примноження карпатського лісу. Заняття в лісництві проводять 2-чі на тиждень. І учні не лише замаються різьбярством,а й допомагають лісникам безпосередньо у лісах. Подробиці – у сюжеті телеканалу М-Студіо: