Туристично – рекреаційний потенціал Лужанського лісництва .
20 Серпня, 2018
ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 3-4 кварталі 2018р.
23 Серпня, 2018
Показати всі

«Нічні бракон’єри»

Під час проведення нічного патрулювання  території  держлісфонду  в урочищі Гирбулка 20 серпня  в 22.30 год. працівниками лісової охорони ДП «Великобичківське ЛМГ» провідним інженером з охорони лісу Бернар Г.Г. та лісничим Лужанського лісництва Вурста М.М. було виявлено в лісовому фонді Лужанського лісництва позашляховик «Сузукі Вітара» білого кольору на номерах іноземної реєстрації, а ще двох чоловіків з приладами нічного бачення та потужними ліхтарями, якими просвічували лісові угіддя в пошуках дичини.

На вимогу працівників лісової охорони водій позашляховика не зупинився і лісівникам довелося переслідувати бракон’єра 9 км  плаєм з цілою низкою пригод. В кінці нічних перегонів лісова охорона  догнала бракон’єра, яким виявився мешканець с. Косівська Поляна Сас Віктор Іванович, 1989р.н., а також знайшла в кущах зброю – нарізний мисливський карабін чеського виробництва з оптичним прицілом та потужним ліхтарем.

По даному факту провідний інженер з охорони лісу зателефонував  на лінію 102,  повідомив працівників поліції, які склали протокол на порушника за ст. 85 КУпАП, а зброю та інше бракон’єрське знаряддя вилучили.

 

 

                                                            Бернар Г.Г.

                                                            провідний інженер з охорони лісу