Колектив ДП “Великобичківське ЛМГ” вітає журналіста Закарпатського ОУЛМГ Юлю Давидову з Днем Народження!!!
17 Липня, 2019
ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 3 кварталі 2019р.
25 Липня, 2019
Показати всі

ОФІЦІЙНА ВІДПОВІДЬ

21.07.2019р. у мережі Facebook на сторінці користувача Zелений ліс було висвітлено фотографії вибраних ділянок території держлісфонду ДП “Вел. Бичківське ЛМГ” на яких проводилась та проводиться лісозаготівля (суцільно – санітарна рубка, в Середньоріцькому лісництві у кварталі 14). Насадження в даному кварталі пошкоджені шкідниками та іншими хворобами лісу, тому лісопатологічна служба погодила проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів. Трелювання деревини з даних лісосік проводиться та проводилось трелювальним волоком, а не гірськими потоками.

Згідно пояснення наданого лісничим Середньоріцького лісництва, встановлено що відображені фото у мережі Facebook зроблені родичами попереднього лісничого Боднар І.І., який був звільнений в 2017 році за участь та організацію у скоєнні незаконних рубок деревини, матеріали вартість шкоди яких становила 662 тис. грн. передані до правоохоронних органів, але і по сьогоднішній час не прийнято рішення.

Боднар І.І. і його прибічники намагаються взяти реванш чим показати себе жертвами попереднього режиму, а фактично вони були злісними порушниками лісового та природоохоронного законодавства.