“Полювання”- чи піратські дії окремих членів ТМР “Говерла”

Шановний Валерій Іванович
27 Жовтня, 2019
ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 2019р.
11 Листопада, 2019
Показати всі

“Полювання”- чи піратські дії окремих членів ТМР “Говерла”

Працівниками ДП Великобичківське ЛМГ” 03.11.2019  року було проведено патрулювання згідно патрульної путівки № 28 за участю головного мисливствознавця Тафічук Володимир Михайлович, Єгер Верхньоводянського лісництва Ткач Олексій Іванович та майстра лісу Верхньоводянського лісництва Мадяр Михайло Михайлович.

Під час патрулювання 03.11.2019 року 8.30 год к.ч. по маршруту урочище “Лози” – “Пуркарецин” в селі Водиця були перевірені мисливці Водичанського низового колективу. Голова низового колективу Магей Василь Васильович пред’явив журнал реєстрації виходу на полювання в якому було належним чином зареєстровано і проведено інструктаж під розписку мисливців,  по техніці безпеки на полюванні, і всі відповідні документи.

По слідуючому  маршруту урочище “Лози” – “Тьовшажель”, в ур.”Пинтин” 13.00 год к.ч. було перевірено Верхньоводянський низовий колектив. Голова низового колективу Гудз Василь Васильович  та мисливців; Буташ Володимир Васильович, Буташ Володимир Михайлович, Буташ Михайло Михайлович, Лета Володимир, Дерда Юрій Іванович, Боднарь Юрій Юрійович, Боднарь Віктор Юрович, Довбня Василь, Осташ Іван Васильович.             Головним мисливствознавцем Тафічук Володимир Михайлович було представлено голові Верхньоводянського низового колективу Гудз Василь Васильович патрульну путівку № 28 від 03.11.2019 року, посвідчення головного мисливствознавця, єгеря та майстра лісу. Працівники державної лісової охорони запросили надати  відповідні документи які надають право на полювання (журнал реєстрації виходу на полювання, посвідчення мисливця, контрольна картка обліку добутої дичини, ліцензія,  відстрільна картка та дозволу на зброю). На що голова Верхньоводянського низового колективу Гудз Василь Васильович заборонив мисливцям свого колективу надати будь які документи які надають право проведення полювання на території держлісфонду. В свою чергу Гудз Василь Васильович почав себе неадекватно поводити погрожуючи підпалами будинків, обзиваючи нецензурними словами, також з їхньої сторони було проявлено агресивні дії які призвели до того що головному мисливствознавцю Тафічук В.М. було вибито з руки Гудз Василем Васильовичем та Буташ Михайло Михайловичем  службовий фотоапарат дерев´яною палкою та спробували пошкодити фотоапарат ногами.

Працівниками підприємства направлено лист повідомлення до Рахівського ВП Тячівського ВП ГУ НП Закарпатській області про вчинення порушення правил полювання відповідно до статті 85 пункт 1 “Кодексу України про адміністративні правопорушення”.

Станом на 01.11.2019 року Рахівське районне товариство мисливців та рибалок  “Говерла” не уклали договір на оренду мисливських угідь та не проводять плати за оренду угідь, що є грубим порушенням ст..24 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”.