Понад 200 місць екологічного відпочинку облаштували лісівники Закарпаття

ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 1 кварталі 2018р.
Січень 10, 2018
Науковці надали рекомендації щодо запобігання масовому всиханню дерев
Січень 11, 2018
Показати всі

Понад 200 місць екологічного відпочинку облаштували лісівники Закарпаття

Найбільше місць для відпочинку та рекреаційних об’єктів облаштовано у Рахівському, Великобичківському, Ясінянському та Свалявському лісгоспах.
Загалом у лісових господарствах, підпорядкованих Закарпатському обласному управлінню лісового та мисливського господарства облаштовано понад 200 місць, де гості Закарпаття та краяни дорогою можуть перепочити. Кожна з альтанок не схожа на іншу. У кожному державному лісовому господарстві вона унікальна й характеризує місцевість, де встановлена. І на цьому працівники «зелених легенів» не збираються зупинятися. Розвиток туризму та побічного користування – на пульсі начальника Закарпатського ОУЛМГ Валерія Мурги.
Окрім того на місцях для відпочинку створені умови, аби відвідувачі почувалися комфортно, не смітили та розводили багаття у спеціально відведеному місці. Це дозволяє убезпечитися від лісових пожеж та засміченості у лісфонді.
Рекреаційні пункти облаштовують у найбільш відвідуваних місцях, поблизу історичних та природних пам’яток, криничок та джерел, вздовж доріг та туристичних маршрутів. До прикладу, одні з найбільших по території в Закарпатській області та в Україні, Великобичківське та Брустурянське лісомисливські господарства щорічно розширюють свої рекреаційні можливості відкриваючи нові території «недоторканої» природи для туристів. У глибоких лісових масивах та на крутосхилах гірських вершин, йдучи промаркованими стежинами, можна перепочити, адже лісівниками регулярно проводяться активні роботи з прокладання екологічних маршрутів та стежок, розбудови інфраструктури для екологічного, мисливського, спортивного та інших видів природоорієнтованого туризму.
Головне, як зазначають у лісових господарствах, щоб відвідувачі рекреаційних пунктів не руйнували та не нищили те, що створено руками лісівників і з повагою ставилися до їхньої праці. А ще закликають усіх, хто перебуває в лісі, не залишати там сміття та спільно дбати про чистоту в зелених масивах.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ