ПОНАД 80 ТИСЯЧ САДЖАНЦІВ ВИКОРИСТАЛИ ПІД ЧАС ЛІСОВІДНОВЛЕННЯ

Інформація про проведення позапланової перевірки Державної екологічної інспекції в Закарпатській області в ДП «Великобичківське ЛМГ»
29 Травня, 2020
Верхньоводянські лісівники вирощують екзотичну птицю – ФАЗАНИ!!!!
11 Червня, 2020
Показати всі

ПОНАД 80 ТИСЯЧ САДЖАНЦІВ ВИКОРИСТАЛИ ПІД ЧАС ЛІСОВІДНОВЛЕННЯ

 

Особливістю цьогорічної весняної лісовідновної кампанії став як фактор природній – сприятливі кліматичні умови, так і факт поширення світом коронавірусної інфекції, що унеможливило залучення до заліснення широких верств населення, слухачів шкільних лісництв й бажаючих долучитися до поповнення зеленого багатства Карпат. Враховуючи оголошену карантинну ситуацію, всі роботи здійснили власними силами із залученням працівників підрядних організацій ТОВ “ЕВК” та “Білкам”.

Більшу частину – 80% від запланованого, виконали у березні, в квітні  досягнули повного завершення завдань. Загалом під час весняного лісовідновлення використали понад 80 тисяч штук саджанців лісоутворюючих порід (ялина, ялиця, бук, явір, ясінь), вирощених у  базовому та тимчасових розсадниках (урочище Бутин, Ліщинка, Великий та Малий Потік) лісництва.

Завдяки злагодженій роботі майстрів лісу М. Бочкора, М. Сойми, Т. Станинця провели весняне лісо­відновлення  на площі 24 га в урочищах Ліщинка, Великий, Малий та Білий Потік, де зростатиме новий ліс. Адже, саме тут, на 11,2 га здійснили посадку лісових культур, а на 9,2 – провели сприяння природному поновленню, та 3,6 га залишили під природнє поновлення.

Крім цього, в лісових розсадниках на площі 0,045 га висіяли насіння ялини європейської, та заклали шкілки ялини та ялиці на 0,16 га, де проводиться постійний догляд за посівами та шкілками ручним і механіхованим способом, а також з використанням гербіцидів по боротьбі із бур’янами.

Василь БРЕХЛІЧУК,

помічник лісничого Костилівсько-Діловецького лісництва ДП “Великобичківське ЛМГ”.