Лісівники: ситуація з пожежами в Рахівському районі близька до надзвичайної
5 Квітня, 2017
Вітаємо керівника з Днем Народження!!!
11 Квітня, 2017
Показати всі

Пожежа у с. Водиця

04.04.2017 року о 1200 годині за київським часом громадянином с. Водиця Никорич Юрій Юрійовичем під час догляду за сінокосом проводив випалювання сухої рослинності (трави та листя) на земельній ділянці громадянина Шіман Нуцу Нуцовича. Залишивши вогонь без контролю, допустив розповсюдження низової пожежі на відкритій місцевості, яка після вітром була перекинута  в лісові насадження Верхньоводянського лісництва ур. Корга. Для гасіння лісової пожежі було задіяно 24 чоловік працівників лісової охорони та 58 чоловік місцевого населення. Пожежу було ліквідовано о 16 30. Внаслідок пожежі шкоди насадженню не завдано так як вигоріла лише лісова підстилка ( сухе листя ) в твердолистяному насадженні.

Громадянина Никорич Ю.Ю. притягнуто до адміністративної відповідальності та винесено постанову про накладання адміністративного стягнення по статті 77.1 Самовільне випалювання рослинності або її залишків.

Одночасно звертаємось до мешканців і гостей Рахівщини: «Пам’ятайте, що ліс – наша спільна домівка, яку потрібно оберігати. Через людську байдужість може загинути цілий живий організм, який функціонує як годинник, механізму якого не збагнути, якщо не поважати природу, не прислухатися до кожного її подиху, шелесту кожної травинки й листочка, поруху кожної найменшої комашки, яка незважаючи на свою на перший погляд малу значимість є безцінною частинкою природи. Вогонь може зруйнувати все це вмить. Проте на відновлення цього природного механізму потрібно буде не один десяток років. Замисліться про це і не будьте байдужими».