Працівники ДП «Великобичківське ЛМГ» робочий день 11.05.2019р. провели на цікавому маршруті.

ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 2 кварталі 2019р.
Травень 10, 2019
Черговий фальш про лісівників: лісівники Закарпаття спростували новину про контрабанду сигарет
Травень 17, 2019
Показати всі

Працівники ДП «Великобичківське ЛМГ» робочий день 11.05.2019р. провели на цікавому маршруті.

Територія державного лісового фонду характеризується добре розвинутою системою шляхів транспорту загального користування, але не менша система лісових стежок-серпантин, які використовуються для зручного переходу на полонини, до рекреаційних пунктів та пам’ятних місць.

Один із таких туристичних маршрутів,  2017 року побудований у Верхньодянському лісництві, протяжність якого 6,6 км. Сам маршрут побудований, задля сполучення рекреаційного пункту «Пуркарецин» та рекреаційного пункту «Апецька», кінцевою точкою маршруту є мальовнича гора Апецька, 1510 м.н.р.м.

Кожного року після суворих зим, працівники державної лісової охорони забезпечують розчистку та відновлення туристичних маршрутів, 2019 рік не виняток!

11.05.2019 року працівники апарату управління ДП Великобичківське ЛМГ» та колектив Верхньоводянського лісництва провели виїзний робочий день у лісовому фонді Верхньоводянського лісництва. Основне завдання, яке було покладене перед працівниками – розчищення та відновлення туристичного маршруту «Пуркарецин-Апецька».

Загалом, було відновлено 3 км лісової стежки, облагорджено водні джерела, відновлено 8 перехідних містків через мальовничі звори, а на кінець купа емоцій від побачених краєвидів та командної роботи.