Про результати перевірки знань з «Охорони праці» посадових осіб ДП «Вел. Бичківське ЛМГ»

ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 4 кварталі 2018р.
20 Грудня, 2018
Святкове привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим !!!
29 Грудня, 2018
Показати всі

Про результати перевірки знань з «Охорони праці» посадових осіб ДП «Вел. Бичківське ЛМГ»

Щороку в лісовій галузі Закарпаття проводиться перевірка знань посадових осіб з  питань «Охорони праці», які керують, організовують та контролюють ведення робіт з підвищеною небезпекою.

Мета  даного заходу, це підвищення рівня знань посадових осіб в питаннях «Охорони праці», що дозволяє організацію лісосічних робіт з врахуванням діючих ризиків небезпеки  звести їх до мінімуму, створення безпечних та нешкідливих умов праці на робочих місцях у всій сфері виробничої та господарської діяльності підприємства.

Не стало винятком і ДП  «Вел. Бичківське ЛМГ», постійно  діюча комісія створена наказом від 15.11.2018р. № 172 по перевірці  знань  з питань «Охорони   праці», до складу якої входять  керівник підприємства, головні та провідні спеціалісти, а також за участі головного спеціаліста відділу лісових ресурсів та охорони праці  Закарпатського «ОУЛМГ» Герича В.П., головного державного інспектора  відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці України в Закарпатській області Феделеш М.Й. (за згодою)   та головного спеціаліста – страхового експерта з охорони праці Тячівського відділення УВД ФСС України в Закарпатській області Попенко М.М. (за згодою).

Створеною комісією 13 грудня 2018р. було перевірено знання 58 посадових осіб, за результатами якої всі особи котрі були залучені до даного заходу успішно здали атестацію, значна частина з них показали хороші знання інша –  задовільні, відповідно деяким працівникам необхідно працювати над собою в питаннях «Охорони праці».

В загальному по підсумках у комісії з перевірки знань   склалося позитивне враження про рівень знань та підготовки посадових осіб колективу підприємства.

Даний захід ще раз показав свою позитивну сторону так як, щороку рівень знань даного контингенту працівників постійно підвищується.

 

 

 

Провідний спеціаліст по охороні праці

та цивільного захисту.                                     С.І. Роман