Привітання з 40-річним ювілеєм в.о. головного лісничого Ясінчака Романа Васильовича

«Нагорода – знайшла своїх героїв»
23 Серпня, 2018
Спартакіада
3 Вересня, 2018
Показати всі

Привітання з 40-річним ювілеєм в.о. головного лісничого Ясінчака Романа Васильовича

Рясніє календар із святковими датами в колективі ДП «Великобичківське ЛМГ»,  сьогодні 29 серпня свій сороковий День народження святкує в.о. головного лісничого  Ясінчак Роман Васильович.

Хто знає Романа Васильовича, підтвердить, що ліс для нього більше ніж професія, тому що 21 рік трудового життя віддав служінню карпатському лісу. Найважливішою справою для нього є вирощування лісів, для цього  в житті йому довелося багато вчитися, працювати, зате осягнув головне уміння: уміння  жити  в гармонії з самим собою та з природою.

Виконуючим обов’язки головного лісничого Роман Васильович призначений чотири роки тому, до цього він пройшов багато щаблів лісової службової драбини, працював: лісником, помічником лісничого, інженером лісових культур, начальником лісогосподарського відділу, інженером та провідним інженером з охорони лісу. За ці роки за його участі створено та вирощено багато-багато тисяч сіянців та саджанців лісових та декоративних порід, сотні гектарів лісових культур, проведено рекреаційний благоустрій у держлісфонді, виконуються всі лісогосподарські заходи по охороні та захисту лісу від пожеж, шкідників та самовільних рубок.

А ще Роману Васильовичу поталанило в житті, бо мав собі за доброго вчителя і наставника світлої пам’яті колишнього головного лісничого – Романа Дмитра Івановича, який передав йому потужний багаж лісівничих знань та досвіду в непростій роботі.

Особиста дисциплінованість і старанність, вимогливість і принциповість поєднуються у Романа Васильовича із високою відповідальністю, чуйністю і уважним ставленням до колег, багато років він є профспілковим лідером колективу підприємства.

Програму «мінімум» для справжнього чоловіка Роман Васильович виконав: посадив дерево, та й не одне, провів реконструкцію садиби, з дружиною виростили двох прекрасних синів:  Романа та Мар’яна, старший син, до речі, здобуває професію лісівника, навчаючись в університеті – маємо надію, що в майбутньому продовжить справу батька.

Колектив ДП «Великобичківське ЛМГ» щиро здоровить Вас, Романе Васильовичу, з нагоди ювілею та бажає міцного здоров’я, щастя і благополуччя, щедрої долі, творчої наснаги в улюбленій справі – вирощуванні лісів на благо людей!

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, у справах – мудрість і виваженість. За всю працю, що осилили Ваші руки, за довгі роки віддані лісовому господарству – нехай в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років! Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро!

 

Нехай цвітуть під небом синьооким

Ще довго-довго дні й літа,

А тиха радість, чиста і висока,

Щоденно хай до хати заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,

Любові, доброти і щастя повен дім,

Нехай у серці розкошує літо

І соняхом квітує золотим.

Хай постійний успіх, радість і достаток

Сипляться до Вас, немов вишневий цвіт,

Хай життєвий досвід творить з буднів свята,

Господь дарує довгих-довгих літ!