«Ровесник незалежної України – Микола Хімич»

ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 3-4 кварталі 2018р.
23 Серпня, 2018
«Нагорода – знайшла своїх героїв»
23 Серпня, 2018
Показати всі

«Ровесник незалежної України – Микола Хімич»

Народитися в один день з країною і бути її ровесником щастить не кожному. Проте Миколі Хімичу, старшому майстру лісу лісництва імені Томащука,  пощастило народитися 24 серпня 1991року. Таких щасливчиків в нашій області – дев’ять, один із них наш Микола.

Поєднання власної  «точки відліку» із загальнодержавною подією – відновленням незалежності – це дуже символічно і знаково. Він виріс із вірою і розумінням, що лише нове молоде покоління зможе збудувати міцну і процвітаючу Україну,  щоправда для цього потрібно наполегливо вчитися, працювати і 27 років саме такий вік, коли молода людина уже знайшла себе, вибрала свій вектор в житті, а в Миколи цим вектором  став ліс.

З дитинства мріяв працювати в лісі, так як його дід і батько. Свою трудову діяльність розпочав в ДП «Великобичківське ЛМГ» лісником обходу № 4 Середньоріцького лісництва, паралельно навчався по заочній формі  в Національному лісотехнічному університеті України за спеціальністю «Лісове господарство».  В  березні 2012 року Миколу перевели на посаду майстра лісу, а через рік – помічником лісничого Середньоріцького лісництва. Він пройшов чимало необхідних для фахового становлення сходинок, а сьогодні Микола Хімич працює на посаді старшого майстра лісу і робить усе максимально можливе для того, щоб ліс радував своєю красою не тільки нинішні, але й прийдешні покоління.

Лісництво імені Томащука вважається одним з найкращих у Великобичківському держлісгоспі не лише за виробничими показниками, а й за станом ведення лісової справи. Робота в лісі не проста і дуже відповідальна, люди, які працюють в лісі є фанатами своєї справи. Якщо це не так – людина працювати не зможе. Починаючи із самого простого – збору лісового насіння, спостереження за плодоношенням лісових порід, вирощуванням посадкового матеріалу, створенням лісових культур, це не просто якийсь конвеєрний процес, а цілий комплекс робіт, який залежить від своєї пори. І тут основну лісову скрипку в лісництві веде Микола Хімич (при цьому не будемо применшувати заслуг лісничого Тимчука  Д.Д.).

В лісі роботи вистачає кожний день круглий рік, але для старшого майстра лісу значний обсяг робіт крім цього ще з документацією, особливо в кінці місяця. Але Микола при умілому розподілі часу все робить професійно, чітко і достатньо швидко і легко. При цьому допомагає своїм колегам у лісництві кваліфікованою порадою і добрим словом. Формула його успіху: робити добре те, що любиш та робити це з максимальною віддачею. Про принциповість старшого майстра лісу, його добру обізнаність у лісовій справі, а також вміння відстояти свою правильну позицію  знають всі.

Вартує подякувати батькам Миколи:  Миколі Юрійовичу та Наталії Василівні за такого сина, який виховувався в хорошій люблячій сім’ї, де панували високі моральні цінності, повага та любов до Бога, до людей, до України.  Вірю, що з такими молодими людьми, як Микола Хімич – наша Україна має добре майбутнє!

                                                                            Сідей М.В. –  інспектор з кадрів