У ДП “Вел. Бичківське ЛМГ” проведено конкурс-виставку на кращу новорічну композицію між учнями шкільних лісництв

Колектив ДП «Великобичківське ЛМГ» привітали з новорічно-різдв’яними святами
30 Грудня, 2016
Держлісагентство унеможливило експорт ділової деревини під виглядом дров
13 Січня, 2017
Показати всі

У ДП “Вел. Бичківське ЛМГ” проведено конкурс-виставку на кращу новорічну композицію між учнями шкільних лісництв

Від 02.12.2016 року у рамках проведення акції “Відмовся від новорічної та різдвяної ялинки у зрізаній формі ” підприємством проведено конкурс – змагання на кращу композицію з гілок шпилькових порід між учнями шкільних лісництв.

Серед експонатів учні представили, зокрема, композиції з гілок, новорічні букети, новорічні вінки, композиції із паперу та картону тощо.

Організатори конкурсу ставили собі за мету формування екологічної свідомості особистості, ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону, виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з державними лісогосподарськими підприємствами, активізація лісівничо – просвітницької діяльності, розвиток трудового виховання, розвиток логічного мислення та творчих підходів.

Виставка вийшла надзвичайно гарною та цікавою. Дитячі шедеври радували око та додавали святкового настрою.

Переможці конкурсу були відзначині грошовими преміями від підприємства ДП «Вел. Бичківське ЛМГ»

 

Результати конкурсу-виставки:

 

Костилівське шкільне лісництво

І місце – Єрманьонок Ганна – 4 клас;

II місце – Веклюк Владислав – 7 клас;

III місце – Тодер Іванна – 10 клас;

Діловецьке шкільне лісництво

I місце – Шепета Соломія – 11 клас;

II місце – Савчук Алла – 9 клас;

III місце – Спічкей Еріка – 11 клас;

Лужанське шкільне лісництво

I місце – Жадані Ванесса – 5 клас;

II місце – Ілюк Андріана – 4 клас;

III місце – Бабій Дарина – 4 клас;

Кос. Полянське шкільне лісництво

I місце – Білінчук Юліана – 9 клас;

II місце – Митрофанський Дмитро – 8 клас;

III місце – Лембак Іванна – 9 клас;

Коб. Полянське шкільне лісництво

I місце – Лембак Христина – 7 клас;

II місце – Туряниця Юліана – 8 клас;

III місце – Олефір Марина – 8 клас;

Верх. Водянське шкільне лісництво

I місце – Дерда Любов – 6 клас;

II місце – Березнай Марина – 6 клас;

III місце – Буташ Антон – 6 клас;

 

Начальник Відділу лісового господарства  Бернар Г.Г.