У Верхньоводянському лісництві функціонує підсобне господарство, де вирощують фазанів.

ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 3 кварталі 2019р.
9 Серпня, 2019
ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 2019р.
22 Серпня, 2019
Показати всі

У Верхньоводянському лісництві функціонує підсобне господарство, де вирощують фазанів.

Останнім часом у світі та в Україні все більш широке поширення отримує розведення фазанів для декоративних цілей, поповнення мисливських угідь та одержання оригінального м’яса-дичини. ДП «Великобичківське ЛМГ» не паса задніх, відтак у Верхньоводянському лісництві вже у  2018 році побудований фазанарій для розведення фазанів, таких як: Фазан Алмазний; Фазан Королівський; Фазан Золотий; Фазан Ромунський та Фазан Звичайний.  У 2019 році побудований ще один фазанарій для молодняка.

Наразі у підсобному господарстві лісництва, нараховується біля 110 особин. На цьому робота державної лісової  охорона не закінчується, адже  планується збільшення масштабів підсобного господарства і відповідно поголів’я.

Відколи функціонує підсобне господарство, на лісництві збільшилась кількість відвідувачів із числа мешканців с. Верхнє Водяне, в  основному це батьки із дітьми, які радо фотографуються із пернатими друзями. Сподіваємось, що вже у недалекому майбутньому зможемо випускати у мисливські угіддя лісництва Фазана звичайного, а декоративні види реалізувати. А саме підсобне господарство стане візитною карточкою не тільки для ДП «Великобичківське ЛМГ», але і для села Верхнє Водяне.

Статтю підготувала

Пом. лісничого Верхньоводянського л-ва Батяла А.І.