В ДП «Вел. Бичківське ЛМГ» проведено комплексні тактичні навчання з правил дій та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру

Працівники ДП «Великобичківське ЛМГ» вшанували пам’ять лісогосподарських працівників, які трагічно загинули у червні 1941року в урочищі Джамер
25 Червня, 2018
ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 3 кварталі 2018р.
6 Липня, 2018
Показати всі

В ДП «Вел. Бичківське ЛМГ» проведено комплексні тактичні навчання з правил дій та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру

26.06.2018 року на базі Лужанського лісництва ДП «Вел. Бичківське ЛМГ», в ур. Чорний Міст проведено комплексні тактичні навчання з правил дій та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, пов’язаних з лісовими пожежами, та їх наслідками. Метою навчання було визначення рівня готовності органів управління та сил територіальної та функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту району до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. В практичних навчаннях брали участь працівники державної лісової охорони Лужанського лісництва, Рахівського районного відділу ДСНС України в Закарпатській області, ДПРП смт. Вел. Бичків ДПРЧ-3 УДСНС України у Закарпатській області, а також були присутні: начальник управління ДСНС у Рахівському районі Тушер О.В. , начальник ДПРЧ-3 Управління ДСНС України у Закарпатській області підполковник служби цивільного захисту Фомічов О.М.

Начальник управління ДСНС у Рахівському районі Тушер О.В.  ознайомив учасників навчання  з програмою та метою проведення даного міроприємства.

Навчання мали на меті вiдпрацювати взаємодiю мiж пожежно-рятувальними пiдроздiлам, а також перевірити оперативну готовність особового складу і пожежно-рятувальної техніки служби з надзвичайних ситуацій та працівників лісового господарства до дій у випадку виникнення пожеж в природних екосистемах.

За тактичним задумом навчань, через необережне поводження з вогнем відпочиваючих виникло загорання хмизу поблизу лісового масиву кварталу № 49. Майстер лісу повідомив директора ДП «Вел. Бичківське ЛМГ» та чергового ДП «Вел. Бичківське ЛМГ», який в свою чергу телефонує на лінію 101 ДПРЧ-3 УДСНС в смт. Вел. Бичків. До місця пожежі прибувають працівники лісового господарства з ранцевими вогнегасниками і підручними матеріалами та розпочинають її гасіння. Вже за кілька хвилин до місця виклику прибувають рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 3 смт. Вел. Бичків. Вогнеборці встановлюють пожежний автомобіль, проводять оперативне розгортання та ліквідовують пожежу. На місці створюється оперативний штаб. Завдяки спільним зусиллям пожежу ліквідовано.

Підбиваючи підсумки навчань, начальник управління ДСНС у Рахівському районі Тушер О.В.  зазначив, що мета навчань досягнута, всі задіяні сили та засоби спрацювали злагоджено.

Шановні мешканці та гості Рахівщини пам’ятайте: якщо побачите, що горить ліс, не панікуйте! Про лісову пожежу негайно повідомте державну лісову охорону – цілодобова гаряча лінія (03132) 3-33-04. Або зателефонуйте в сільську раду, відділення поліції, пожежну службу чи природоохоронні органи.
Пожежа в лісі – страшна біда! Адже за лічені години може згоріти все, що ви

 

рощувалося десятки років. Будьте обачними і відповідальними! Бережіть багатство, яке дарує нам природа.