«Озеленення планети»
12 Квітня, 2021
Привітання з Днем Працівника Лісу
17 Вересня, 2021
Показати всі

Весна надії! Весна життя!

Весна… Скільки тепла, радості міститься в цьому короткому слові.

Весна – чи не найважливіша в нашому житті пора для особливого тепла та цвітіння, час життя. Вона приносить із собою не тільки довгоочікуване тепло,  вона приносить радість і надію, обіцяючи змінити на краще, нове оновлення.

Яке ж це щастя – вдихнути у лісі свіже, прозоре повітря, дослухатися до співу безлічі пташок, дивитися на тендітні квіточки, які щільно вкривають прекрасною та різнобарвною ковдрою теплу землю. Життя починається знову!

З першими весняними сонячними днями у лісівників ДП «Вел. Бичківське ЛМГ» щороку починається «гаряча» пора  садіння лісу. Адже найкраща оцінка роботи лісівника – це його лісові культури, які, наче малі діти потребують догляду, уваги, натхнення, сил, пильності і захисту. В них вкладено часточки їх душі, теплота сердець і крапельки поту. Справжня ціна яких визначиться через десятки років, майбутніми поколіннями. Тому, час на весняну посадку завжди обмежений, і зволікати не доводиться.

Навесні цього року, структурними підрозділами ДП «Вел. Бичківське ЛМГ» заплановано створити лісові культури на площі 31,6 га; сприяння природному поновленню 68,9 га; під природне поновлення залишили 69,3 га. Це ділянки, суцільні зруби 2020 року.

Такі лісництва ДП «Вел. Бичківське ЛМГ», як Костилівське, Лужанське, Косівсько-Полянське, ім. Томащука, Коб. Полянське, Верхньоводянське разом з молоддю, школярами, депутатами, представниками виконавчої влади селищ долучились до глобальної екологічної акції «Озеленення планети», яка відбулась 10 квітня 2021 р. Спільними зусиллями висаджено десятки тисяч молодих саджанців таких культур, як ялина європейська, ясен, явір, дуб звичайний та інші .

Місія даної акції висадити 100 000 000 дерев в різних куточках світу, у понад 100 країн, та змінити екосвідомість людей, особливо молодого покоління.

Долучились усі, кому не байдужа доля природи, лісів та екології, загалом. Веселий настрій, дружня атмосфера, приятельські розмови та корисна робота на свіжому повітрі згуртували всіх та подарували позитивні емоції.

Саме лісовідновлення – стратегічний напрямок роботи лісівників нашого підприємства. Дотримуватись послідовності і цілеспрямованості при досягненні основного завдання: примножити, зберегти, раціонально використати та відтворити ліси – ці аспекти є пріоритетними для наших працівників, хоча потребують багато сил, часу та здоров’я. Завжди потрібно пам’ятати, що ліс – це культура поколінь! Ліс треба садити, ліс треба доглядати, і кожен зобов’язаний це робити. Посадивши хоча б одне дерево, хоча б раз відчувши той ніжний шепіт лісу, людина назавжди відчуває свою причетність до стану навколишнього середовища.

Адже буде ліс – буде життя!

Воістину, весна – сама довгоочікувана пора в нашому житті.

З найщирішими побажаннями міцного здоров’я та наснаги такої незвичайної весни до Вас адміністрація ДП «Великобичківського ЛМГ»