Звернення працівників ДП “Великобичківське ЛМГ”

В черговий раз ДП «Великобичківське ЛМГ»  спростовує фейкову інформацію розміщену в соціальній мережі  «Facebook»
Липень 9, 2019
Колектив ДП “Великобичківське ЛМГ” вітає журналіста Закарпатського ОУЛМГ Юлю Давидову з Днем Народження!!!
Липень 17, 2019
Показати всі

Звернення працівників ДП “Великобичківське ЛМГ”

Колектив ДП “Великобичкіаське ЛМГ” стає на захист начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Мурга Валерія Івановича, якому необгрунтовано оголошено підозру.
За роки керівництва лісової галуззю краю Мурга В. І. забезпечив стабільну роботу всіх лісогосподарських підприємств області, до складу яких увійшли підприємства колишнього “Агролісу” з колосальними боргами до бюджету та мізерними зарплатами їх працівників.
Сильний і напевно, самий потужний, аргумент його професійного керівництва л/ г – це динаміка росту рівня заробітної плати, яка зросла з 4,2 тис.грн. у 2015р. до 10,6 тис. грн. у 2019р.
Значно зменшено обсяги самовільних рибок.
За останні роки всі л/г підприємства області успішно пройшли міжнародний аудит сертифікації лісів.
Піднято на високий рівень культуру виробництва, забезпечено щорічне виконання завдань по лісовідновленню, щорічно проводяться акції “Майбутнє лісу – в твоїх руках” із залученням громадськості та учнівської молоді.
Надається допомога східним областям України, які не забезпечуються державним фінансуванням.
Можна навести ще багато-багато прикладів позитивної і надзвичайно плідної роботи начальника обласного управління Мурга В. І.
За це і просто за людяність, високопрофесійність та порядність Валерія Івановича колектив ДП “Великобичкіаське ЛМГ” високо цінує роботу свого обласного начальника і вважає несправедливим звинувачення Мурга В. І. та його заступників і колег з лісогосподарських підприємств області в порушенні кримінальних впроваджень.