Через рекордну кількість снігу лісівники Бичкова «кинулися» на порятунок диких тварин

Правопорушення та санкції за вчинення незаконних дій у сфері лісового господарства
22 Січня, 2019
ДП “Великобичківське ЛМГ” проводить конкурс на підбір організацій по наданню послуг по заготівлі в 1 кварталі 2019р.
8 Лютого, 2019
Показати всі

Через рекордну кількість снігу лісівники Бичкова «кинулися» на порятунок диких тварин

У зв’язку з великим сніговим покривом, у мисливських угіддях ДП «Великобичківске ЛМГ» наступив важкий період для диких тварин, зокрема оленів і косуль. Відтак Через рекордну кількість снігу лісівники Бичкова «кинулися» на порятунок диких тварин. Адже звірі спускаються до населених пунктів і дороги в пошуках їжі.
Начальник відділу лісового господарства Сергій Обриський:
«Через те, що тварини можуть стати легкою здобиччю для браконьєрів, державна лісова охорона веде посилену охорону. На контрольно-пропускних пунктах у держлісфонд Великобичківського лісомисливгоспу заборонено в’їзд автотранспорту. Аби упередити виснаження тварин, працівники державної лісової охорони та єгерської служби здійснюють підгодівлю оленів та козуль сіном, кормовими віниками, а також, в місцях скупчення тварин, здійснюють розчистку стежок до водоймищ».
Працівники Державного підприємства «Великобичківське лісомисливське господарство» звертається до місцевого населення та гостей регіону бути пильними та не вдаватися до дій, які можуть зашкодити диким тваринам у цей важкий для них період.
Якщо ви стали свідками браконьєрських дій або спроб браконьєрства, просимо негайно повідомити державну лісову охорону за телефоном 067 31 232 01, або звернутись у місцеві лісництва. Ваша допомога дозволить оперативно відреагувати на незаконні дії і попередити загибель диких тварин. Не будьте байдужими!
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ