ГОТОВІ ДАТИ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ЗАПИТАННЯ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬ ДЕПУТАТА… АЛЕ ВІН УНИКАЄ ОЧНОЇ ЗУСТРІЧІ

Вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни у ДП ‘Великобичківське ЛМГ’
28 Квітня, 2014
Пояснення щодо ситуації у Верхньому Водяному
30 Квітня, 2014
Показати всі

ГОТОВІ ДАТИ ВІДПОВІДІ НА ВСІ ЗАПИТАННЯ, ЯКІ ЦІКАВЛЯТЬ ДЕПУТАТА… АЛЕ ВІН УНИКАЄ ОЧНОЇ ЗУСТРІЧІ

Активна життєва позиція депу­татів різного рівня підтверджує правильний вибір народом пред­ставника тієї чи іншої політичної сили, вселяє надію на покращен­ня ситуації, впровадження змін та реформ. Тим більше, що поле для діяльності – практично чистий ар­куш паперу, Проблем вистачає для всіх.

Без сумніву, будучи обрани­ми у багатомандатному вибор­чому окрузі, депутати районної ради мають право і зобов’язані виконувати повноваження у ме­жах Рахівщини, Однак, в окре­мих випадках подібні дії не завжди піддаються логічному поясненню, позаяк переходять межі людсько­го усвідомлення, дестабілізують роботу колективу, відриваючи від головних завдань, адже вимага­ють уваги й відповідного реагуван­ня, як це визначено законодавчо. Натомість; окремі звернення і їхня нескінченна кількість, підкріплена виступами в електронних та друко­ваних засобах масової інформації, за суттю-надумані.

Тільки з початку цього року на адресу підприємства надійшло 11 звернень депутата районної ради М. Ю, Кокіша-Мельника, На вісім надали обґрунтовані відповіді, на три останні – триває підготовка відповідей. Але, за наявності акту­альних проблем виборців, обраний депутатом спосіб вирішення про­блемних питань з метою допомогти населенню району – безрезультат­ний. Жодного разу Микола Юрійович не завітав на підприємство, щоб по суті дати раду порушеним ним же питань. Запрошення колективу – ігнорує, проте не втомлюється над­силати чергові листи. Складається враження, що за цією паперовою атакою криється чиєсь замовлення. Виборців, політичних сил чи третіх осіб – невідомо.

Але те, що триває цілеспря­мована робота – очевидно. Прослідковується це і з того, що він безпідставно звертається до про­курора області про порушення кримінального провадження за ст. 351 КК України стосовно керівника підприємства за начебто ненадання йому вичерпної інформації. В той же час, отримані депутатом відповіді жодного разу не обго­ворювалися на засіданнях сесій, виконкомів, комітетів чи комісій місцевих рад, інтереси яких пору­шувалися у зверненнях.

Микола Юрійович одночас­но є головою та співзасновником Закарпатської обласної правозахисної організації «Справа і честь» (код 38182275), тож для нього пи­тання честі повинно бути на пер­шому місці.

Проте, такий факт надає остан­ньому можливість зловживати своїми правами, та у незаконний спосіб збирати і розповсюджувати недостовірну інформацію.

Висновок напрошується сам по собі. Виконуючи чиєсь замов­лення щодо дестабілізації ро­боти державного підприємства, обранець народу підриває авто­ритет, довіру до органів місцевого самоврядування та політичної партії „УКРОПІ’, яку представляє у районній раді, Висновок мо­же теж бути упередженим, а тим більше – помилковим. Тому, щоб уникнути неправильного тракту­вання нашого бачення діяльності депутата, в черговий раз, через газету, запрошуємо М. Ю. Кокіша- Мельника на зустріч з колективом та адміністрацією підприємства у зручний для нього час, як це і пе­редбачено Законом України „Про статус депутатів місцевих рад”. Зважаючи на його зайнятість, готові розглянути пропозицію організації подібної зустрічі за місцем проживання народного об­ранця, в с. Богдан, Ми відкриті для конструктивного діалогу і плідної співпраці.

З повагою – працівники ДП «Великобичківське ЛМГ»