В ДП «Великобичківське ЛМГ» відбулася нарада з керівниками, вчителями та учнями шкільних лісництв на тему: «Проблеми шкільних лісництв та шляхи їх подолання»
24 Лютого, 2017
Оголошено сезон тиші в ДП ” Великобичківське ЛМГ”
5 Квітня, 2017
Показати всі

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2017»

12 років поспіль лісівники України, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводять акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Усі охочі мають можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до процесу садіння дерев.

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках – 2017» відбувається з 21 березня (Міжнародний день лісів) до 15 квітня (День Довкілля).

Учасниками Акції є учнівська та студентська молодь, представники громадськості, органів влади, засобів масової інформації та всі бажаючі долучитися.

Головною метою акції є підвищення престижу лісової галузі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи. Пропонування ідей відтворення та збереження лісових насаджень.

У рамках Акції лісівники ДП «Вел. Бичківського ЛМГ» організовуватимуть та проводитимуть заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою парків, територій навчальних закладів. Також проводитимуться тематичні конкурси: кращий відеоролик, кращий дитячий малюнок, кращий твір на тему «Людина та ліс» та кращий авторський вірш на тему «Ліс у піснях і віршах».

Керівництво та працівники ДП «Вел. Бичківського ЛМГ»  запрошують охочих долучитись до заходів Акції, посадити своє деревце та проконтролювати процес та якість посадки.

За детальнішою інформацією звертайтесь у місцеві лісництва.