На зустрічі з лісокористувачами обговорили ряд важливих питань

У лісових масивах Бичкова єгері застосовують сучасні технології замість рушниць
13 Січня, 2017
Ажіотажний попит на дрова
14 Лютого, 2017
Показати всі

На зустрічі з лісокористувачами обговорили ряд важливих питань

У середу, 11 січня, при голові Рахівської райдержадміністрації Павлу Басарабі, за участі начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерію Мурзі, відбулася нарада–зустріч із підприємцями деревообробної галузі району.

Участь у даній нараді прийняли лісокористувачі району (як підприємства так і приватні підприємці), голови асоціацій лісових та деревообробних галузей, керівники держлісгоспів.

Вже вкотре на таких зустрічах представниками бізнесу порушувалися питання  забезпечення деревиною, і вкотре усі учасники зустрічі зійшлися на думці щодо необхідності здійснення глибинної переробки деревини, а також налагодження взаємовигідної співпраці між усіма учасниками лісового ринку.

Багато порушених питань стосувалися врегулювання в правовому полі, що залежать від законодавчо встановлених норм і правил. Зокрема є необхідність внесення змін у правила проведення санітарних рубок, від яких залежать надходження до місцевих бюджетів, а також у затвердженні єдиних стандартів щодо ціноутворення на відвід типових лісосік для всіх держлісгоспів.

Начальник управління запевнив присутніх, що посприяє у вирішенні ряду питань, зокрема і таких, що стосувалися проведення сертифікації продукції, а також надання допомоги підприємствам у перекваліфікації.

Окрему увагу було приділено питанню щодо встановлення верхньої межі ціни на деревину, що не була реалізована на аукціонних торгах і виставляється на продаж у додаткових.

Підводячи підсумки зустрічі, голова райдержадміністрації Павло Басараба запропонував представникам деревообробної та лісової галузей, з метою оптимального та раціонального використання лісфонду в районі, надати інформацію щодо потреби у лісосировині, закликав їх до порозуміння та тісної співпраці з представниками держлісгоспів, а останнім вжити всіх заходів щодо забезпечення деревиною вищезгаданих підприємств.

Рахів NEWS http://www.rakhivnews.in.ua/novini/9744-na-zustrch-z-lsokoristuvachami-obgovorili-ryad-vazhlivih-pitan.html