«Цілюща вода мінеральних джерел лісництва ім. «Томащука» »

“Чому не можна руйнувати мурашники”
8 Серпня, 2018
Виїзний семінар кадрової служби лісової галузі проведено на базі ДП «Перечинський лісгосп»
17 Серпня, 2018
Показати всі

«Цілюща вода мінеральних джерел лісництва ім. «Томащука» »

Так склалося по волі Всевишнього, що територія одного з структурних підрозділів ДП «Великобичківське ЛМГ», лісництво ім. «Томащука» розташоване у мальовничій місцевості смт. Кобилецька Поляна. Через територію, якого пролягають два туристичних маршрути,  загальною довжиною 11,7 км.

Туристичний маршрут №1 проходить по хребту гір, між Крайньою та Середньою ріками. Туристичний маршрут № 2 оповиває околицю села і починається з урочища «Турчин». Обидва маршрути багаті на чисті водні джерела, серед яких зустрічаються і мінеральні, які вгамовують спрагу мандрівникам у літню пору року і не тільки, адже чиста вода має лікувальні властивості не говорячи вже про мінеральну (буркут).            

З давніх-давен люди використовують  мінеральну воду у лікувальних цілях, адже цей благородний напій очищає організм та збагачучує цінними мікро та макроелементами, не говорячи вже про втамування спраги у жаркий літній день.

Саме тому, усвідомлюючи цінність чистої, а особливо мінеральної води, державна лісова охорона будує бесідки, кутки відпочинку, облагороджує джерела, щоб турист, робітник, гість міг перепочити мандруючи стежками могутніх Карпат. В замін від гостей просимо одне: «Бережно відносьтесь до цього Божого дару, не смітіть та не ламайте, а примножуйте багатство рідного краю для наступних поколінь!»

З   повагою майсер лісу Ясінський І.І.