Виїзний семінар кадрової служби лісової галузі проведено на базі ДП «Перечинський лісгосп»

«Цілюща вода мінеральних джерел лісництва ім. «Томащука» »
8 Серпня, 2018
Туристично – рекреаційний потенціал Лужанського лісництва .
20 Серпня, 2018
Показати всі

Виїзний семінар кадрової служби лісової галузі проведено на базі ДП «Перечинський лісгосп»

Виїзний семінар,  організований сектором  кадрової, юридичної роботи, діловодства та контролю Закарпатського ОУЛМГ,  проведено 10 серпня на базі ДП «Перечинський лісгосп». В семінарі взяли участь всі фахівці відповідальні за кадрову роботу лісогосподарських підприємств області.

З важливою лекцією з питань щодо додержання законодавства про працю для працівників кадрової служби виступив начальник відділу управління Держпраці в Закарпатській області Турянський Ярослав Іванович, який також компетентно відповів на багаточисельні запитання присутніх.

Бібен Т.В. – завідувач сектору кадрової, юридичної роботи, діловодства та контролю Закарпатського ОУЛМГ ознайомила учасників семінару з особливостями організації роботи кадрового діловодства, веденням військового обліку та іншими актуальними питаннями з кадрової роботи.

Учасники семінару вдячні керівнику ДП «Перечинський ЛГ», а особливо інспектору з кадрів Керецман Марії Василівні за прекрасну організацію цього заходу та надзвичайно цікаву екскурсію по туристично-рекреаційному комплексу «Воєводино».

 

 

 

 

Сідей М.В.

інспектор з кадрів