Звіт з сертифікації ДП Великобичківське ЛМГ
3 Травня, 2014
Рубки догляду в молодняках як першочерговий лісогосподарський захід з формування лісових насаджень.
5 Травня, 2014
Показати всі

Ялинський водоспад – найвищий в Українських Карпатах

Для мешканців села він відомий давно, але популярним серед широкого загалу став в 2011 році. Саме того року було знято заміри. Він вважається найвищим  однокаскадним водоспадом в Український Карпатах — вода тут спадає з висоти 26 метрів, зривається  з уступу і близько 5 метрів біжить вздовж виступу кристалічних порід під кутом близько 85 градусів, а тоді зривається в ущелину. Дорога на Ялинський водоспад не менш мальовнича, ніж він сам: йти потрібно затишним та тихим каньйоном Білого Потоку, а сам водоспад знаходиться на потоці Ялин, котрий є правою притокою Білого Потоку.

Незважаючи на складність маршруту, майже весь час вгору — з 350 метрів треба піднятись на 1050 метрів над рівнем моря, зусиллями працівників лісництва він маркований та постійно доглядається. Це важливо задля зручності пересування маршрутом. До слова активно долучаються до облагородження маршруту учні Діловецького шкільного лісництва, вони допомагали лісовій охороні наносити маркування згідно міжнародних стандартів. Туристична стежка постійно оновлюється та прибирається з метою збереження її привабливості та доступності.

Ми раді вітати кожного відвідувача, адже споглядання природи приросить не тільки задоволення, але користь здоров’ю людини. Водночас хотілося би звернути увагу, на необхідності дотримання вимог правил пожежної безпеки в лісах. Адже вогонь ворог лісу і може завдати непоправної шкоди не тільки насадженням, а і всім живим істотам. Водночас з цим, не можна не згадати про те, що сміття в лісі теж справжнє лихо. Правильний відпочинок це коли ми намагаємося не завдати шкоди природі, оточуючому середовищу. Спільними зусиллями ми зможемо зберегти чудові місця для наших нащадків, та ще довгий час мати можливість відпочивати милуючись красою рідного краю.

В.о. помічника лісничого Діловецького лісництва Г.А. Андрусевич